سینما و تلویزیون

بهترین انیمه های فوتبالی ۲۰۲۲

بهترین انیمه های فوتبالی جهان کدام اند؟ وقتی به انیمه و مانگا فکر می کنید، احتمالا ورزش اولین سبکی نیست که به ذهنتان خطور می کند. انیمه و مانگا عمدتاً با تنظیمات فانتزی متفاوتی مرتبط هستند، اما انیمه و مانگا با مضمون ورزشی یک چیز دیگر هستند و یک دنیای کامل از آثار مرتبط با ورزش وجود دارد که نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر جهان بسیار محبوب هستند.

در اینجا تیم ویکی چطور ۲۲ از بهترین سریال های انیمه های فوتبالی تاکنون اکران شده است را به شما معرفی کرده ایم. همچنین شما در این محتوا شما اطلاعات اولیه ای در مورد خلاصه داستان زمان بخش  و حتی یک قسمت تمام انیمه های فوتبالی بصورت ویدئو به شما معرفی کرده ایم تا با مشاهده قسمت اول هر انیمه فوتبالی هر کدام که براتیان جذاب تر بود را تماشا کنید.

بهترین انیمه های فوتبالی جدید

لیست تمام انیمه های فوتبالی جدید ما قرار است در مجموع شامل ۲۲ عنوان باشد که قرار است بر اساس کیفیت و اهمیت تاریخی آنها رتبه بندی شوند. ما سعی کرده‌ایم عناوینی از دوره‌ها و زیرژانرهای مختلف را درج کنیم.

انیمه شوت گلی به سمت آینده Shoot Goal to the Future 2022

انیمه شوت گلی به سمت آینده Shoot Goal to the Future 2022
انیمه شوت گلی به سمت آینده Shoot Goal to the Future 2022
 • ژانر انیمه: ورزشی
 • محصول سال: ۲۰۲۲
 • رده سنی: نوجوانان
 • محصول کشور : ژاپن
 • امتیار در سایت IMDb  تعداد : ۵.۵ از ۱۰

خلاصه داستادن:

انیمه فوتبالی Shoot Goal to the Future 2022 یک از بهترین انیمه ای فوبتالی جدید ۲۰۲۲ در ژانر ورزشی و محهصول کشور ژاپنی به کارگردانی نوریوکی ناکامورا است که توسط سه شرکت  AT-X و BS Fuji تولید و منتشر شده است. همچنین پخش فصل اول این انیمیشن در تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در ژاپن آغاز شد و سپس توسط Crunchyroll همزمان در ژاپن، آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و سایر کشورها به صورت آنلاین منتشر شد.

انیمه فوتبالی شوت گلی به طور مشترک توسط نوریوکی ناکامورا و جونیچی کیتامورا نوشته شده است و در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی چون کوبو یوشیهارو، توریمی کوسوکه، کامیا آتسوشی، اویچیرو اومهارا، کوروکاوا سوبارو، توکی شونیچی، تسوجی هیدتو و کوبایاشی چیا هستند.

هر یک از کازاما جو، کوکوبو کوهی، تسوچیا شینبا، و دیگران با اجرا به جای شخصیت های اصلی در کارتون. فیلم “شات به آینده” توانست نظر مثبت بسیاری را به خود جلب کند. این سریال حول محور کاپیتان سابق دبیرستان کاکاگاوا و کاپیتان معروف یک تیم ایتالیایی به نام آتسوشی کامیا می چرخد. از سوی دیگر، هیدتو تسوجی، یکی از دانش‌آموزان دبیرستان کاکاگاوا، از تیم فوتبال فعلی مدرسه که مثل قبل قوی نیست، ناراضی است. در این میان ملاقات این دو سرآغاز یک افسانه جدید است.

قسمت اول انیمه Shoot Goal to the Future

بهترین انیمه فوتبالی Ao Ashi

بهترین انیمه فوتبالی Ao Ashi
بهترین انیمه فوتبالی Ao Ashi
 • تاریخ انتشار : ۲۰۲۲
 • وضعیت انیمه فوتبالی: در حال پخش
 • محصول کشور : ژاپن
 • کارگردان انیمه فوتبالی: Akira Satô
 • ژانر : انیمیشن – ورزشی – کمدی
 • بازیگران : Marisa Duran, Kelsey Maher, Nicholas Markgraf
 • میانگین امتیاز : ۷.۷ از ۱۰ رای در سایت IMDb
 • تعداد قسمت ها : ۲۴

خلاصه داستان انیمه فوتبالی Ao Ashi

در ابتدا Ao Ashi پسری جسور و ساده لوح اهل ایهیم است که آرزوی تبدیل شدن به بهترین مهاجم جهان را دارد. با این حال، همه اینها زمانی که نه تنها موقعیت او تغییر می کند، بلکه آشیتو متوجه می شود که در مقایسه با همکارانش چقدر در تکنیک و دانش فوتبالی کم است، به سرعت از بین می رود.

با این حال، آشیتو به جای ناامیدی، شکست‌های خود را تصدیق می‌کند و از همه می‌خواهد که به او کمک کنند تا به جلو برود و تمایل خود را برای یادگیری و تلاش برای بهبود نشان می‌دهد. این ویژگی مورد تحسین دیگران به خصوص هم تیمی او تاچیبانا است. آشیتو سرسخت است و از رفتن بدون دعوا امتناع می ورزد، همانطور که مشاجره اش با آساری و کورودا در کلاس نشان می دهد.

Ao Ashi کسی است که عاشق فوتبال است و همانطور که توسط بسیاری از شخصیت های سریال ذکر شده است، اگر کنترل نشود، می تواند به طور خطرناکی تسخیر شود. ما آن را به ویژه در بازی فوناباشی می بینیم که او سعی می کند سیستم پشتیبانی خود را رها کند تا به ارتفاعات جدیدی در فوتبال برسد. همانطور که نوریکو اشاره کرده است، آشیتو کسی است که مردم را درک می کند و همچنین به آنها نیاز دارد. او هوش عاطفی بالایی دارد زیرا تلاش می کند تا هم تیمی های خود را در داخل و خارج از فوتبال درک کند.

انیمه فوتبالی ao ashi قسمت ۱

 

 

بهترین انیمه سریالی فوتبالی Blue Lock

بهترین انیمه سریالی فوتبالی Blue Lock

ژانر : اکشن – انیمیشن ورزشی

کارگردان:تتسویا واتانابه

سال پخش: ۲۰۲۲

زمان: ۲۴ دقیقه

امتیازدر وبسایت imdb: —-

Blue Lock یک سری مانگای ژاپنی است. این سریال با تمرکز بر ژانر ورزشی، به طور خاص فوتبال، پس از نتایج تیم فوتبال ژاپن پس از جام جهانی ۲۰۱۸ تنظیم شده است. در ۱۲ آگوست ۲۰۲۱، یک انیمه اقتباسی تولید شده توسط ۸-Bit با تاریخ انتشار برای سال ۲۰۲۲ اعلام شد. در این مقاله قصد داریم همه چیز را در مورد سری انیمیشن های آینده به شما بگوییم.

خلاصه داستان انیمه فوتبالی Blue Lock

همانطور که تایید شد، Blue Lock قرار است در سال ۲۰۲۲ اقتباسی از انیمه دریافت کند. تاریخ انتشار دقیقی اعلام نشده است، اگرچه تریلر پیش نمایش انتشار سال ۲۰۲۲ را تایید کرده است. در مورد مدت زمان سریال و همچنین تعداد کل قسمت ها اطلاعاتی ارائه نشده است. بعید است که این سریال قبل از فصل انیمه پاییز ۲۰۲۲ منتشر شود.

ادامه این مقاله قرار است تمام اطلاعات شناخته شده و ناشناخته مربوط به فصل اول آینده Blue Lock را برای شما بیاورد. می‌خواهید درباره تاریخ انتشار احتمالی آن، تریلر وجود دارد، داستان درباره چه چیزی باشد، و خیلی چیزهای دیگر درباره این سری انیمیشن فوتبال جذاب جدید، مطلع شوید.

انیمه سریالی فوتبالی Blue Lock

انیمه فوتبالی Clean Freak! Aoyama-Kun

معرفی انیمه Clean Freak! Aoyama-Kun

ژانر : انیمیشن – کمدی – ورزشی فوتبالی
سال انتشار : ۲۰۱۷
محصول : ژاپن
مدت زمان هر قسمت: ۲۴ دقیقه
میانگین امتیاز در وبسایت ام دی بی: ۶.۴/۱۰

خلاصه داستان Clean Freak! Aoyama-Kun

آس باشگاه فوتبال خود، آئویاما، در دبیرستان فوجیمی مورد تحسین و احترام همه است. آئویاما هم سطح، ورزشکار و جذاب، فقط یک ویژگی عجیب و غریب دارد: او به میسوفوبیا مبتلاست.

Aoyama یک عجایب تمیز است! یک جورهایی، یک دمدمی مزاج تمیز که موفق می شود فوتبال بازی کند – یکی از ورزش های آغشته به چمن و کبودی!

با وجود فوبیا و تیم ضعیف خود، Aoyama مصمم است تا به ملی‌ها راه پیدا کند – حتی اگر به معنای کثیف کردن دستانش باشد!

قسمت اول انیمه Clean Freak! Aoyama-Kun

انیمه فوتبالی The Knight in the Area

 

خلاصه داستان انیمه فوتبالی The Knight in the Area

برادر کاکرو و سوگورو همیشه عاشق فوتبال بوده و علاقه عمیقی به آن داشته اند. سوگورو در ادامه تبدیل به یک بازیکن با استعداد در فوتبال جوانان می شود در حالی که کاکرو از بازی در سکوهای کناره زمین با نقش مدیریتی منصرف می شود.

با این حال، هنگامی که یک تراژدی زندگی کاکرو را تا حد زیادی تکان می دهد، او مسیری را که انتخاب کرده است حدس می زند. کاکرو که تصمیم می گیرد به رویای خود فرصتی دوباره بدهد، سخت تمرین می کند تا به تیم ملی ملحق شود و در جام جهانی شوت کند.

کاکرو با دوست دوران کودکی‌اش و اعجوبه فوتبالش نانا در کنارش، از محدودیت‌هایش عبور می‌کند تا به رویای خود و برادرش برسد!

انیمه فوتبالی The Knight in the Area قسمت اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا